Contact & openingstijden:
 
Blaricum
 
Bussum
 
Hilversum
 
Laren
 
Muiden
 
Naarden
 
Weesp
 
 
Contactformulier

Versa Vrijwilligerscentrale
Een onderdeel van Versa Welzijn

De Vrijwilligerscentrale verbindt al meer dan 30 jaar vrijwilligers, ondernemers, organisaties, maatschappelijke stagiaires en ambtenaren aan vrijwilligerswerk. Dat doen we met promotie, de Vacaturebank, bemiddeling en advies. Via de Vrijwilligers Academie Gooi en Vechtsteek bieden we onze trainingen en workshops voor vrijwilligers aan. 

We werken regionaal samen maar lokaal kunt u ons vinden in Bussum, Hilversum, Laren en Weesp (zie in de linkerbalk onder 'contact')

We stellen ons team voor:

Gooise Meren 
Jacqueline van Rossum, jrossum@versawelzijn.nl : coördinator, adviseur, maatschappelijk makelaar, In Veilige Handen, Maatschappelijk Betrokken Ondernemen

Medewerkers Vacaturebank: 
  Dirk-Jan (dinsdagochtend)  
  Doreen,
(donderdagochtend)
  Anja  (donderdagmiddag Bibliotheek).
  Jan D., Ben PR medewerkers)

Hilversum
Cis van Deurzen, cdeurzen@versawelzijn.nl: Coördinator, Adviseur, Maatschappelijk Betrokken Ondernemen

Monique Duurland, mduurland@versawelzijn.nl: Adviseur, Coordinator Vacaturebank

Marian van Rijn, mrijn@versawelzijn.nl: Maatschappelijke Stage

Medewerkers Vacaturebank:
maandag: Marja en Deborah
woensdag: Christine en Marja
donderdag: vacature
Marjolein, PR
Albert, Fietskoerier

Laren/ Blaricum
Susan Bakker-van de Kraats, skraats@versawelzijn.nl: Adviseur, Coordinator Vacaturebank

Vrijwillige medewerkers Vacaturebank:
Nanda Stern 
Jacqueline Woudenberg

Weesp
Pietje Vlot, pvlot@versawelzijn.nl: Adviseur, Coördinator Vacaturebank 

Vrijwillige medewerkers Vacaturebank:

Olga v.d. Putte

Dea Kriek

 

Blijf op de hoogte via   @versavc  of    Versa Vrijwilligerscentrale

Bent u tevreden over onze dienstverlening? Altijd leuk als u ons een 'like' geeft op facebook. 

 

 

-Olga v.d. Putte

-Dea Kriek