Contact & openingstijden:
 
Blaricum
 
Bussum
 
Eemnes
 
Hilversum
 
Laren
 
Muiden
 
Naarden
 
Weesp
 
 
Contactformulier

 

Versa Vrijwilligerscentrale
 onderdeel van Versa Welzijn

De Vrijwilligerscentrale verbindt al meer dan 30 jaar vrijwilligers, ondernemers, organisaties, maatschappelijke stagiaires en ambtenaren aan vrijwilligerswerk. Dat doen we met promotie, de Vacaturebank, bemiddeling en advies. Via de Vrijwilligers Academie Gooi en Vechtsteek bieden we onze trainingen en workshops voor vrijwilligers aan. 

Wij zijn een regionale Vrijwilligerscentrale met lokale vestigingen in Bussum, Hilversum, Laren en Weesp (zie in de linkerbalk onder 'contact')

Ons team bestaat uit:

Gooise Meren 
Jacqueline van Rossum, jrossum@versawelzijn.nl : coördinator, adviseur, maatschappelijk makelaar, In Veilige Handen, Maatschappelijk Betrokken Ondernemen

Medewerkers Vacaturebank: 
  Dirk-Jan (dinsdagochtend)  
  Doreen,
(donderdagochtend)

  Anja  (donderdagmiddag Bibliotheek).
  Jan, Ben PR medewerkers)

Hilversum

Monique Duurland, mduurland@versawelzijn.nl:  Coordinator, adviseur, Coordinator Vacaturebank, Maatschappelijk Makelaar
Robin Koning, rkoning@versawelzijn.nl: coordinator, adviseur, PR en website, events en trainingen.

Medewerkers Vacaturebank:
Albert
Alwy
Adriaan
Christine
Marja
Marjolein
Manon 


Laren/ Blaricum/ Eemnes
Susan Bakker-van de Kraats, skraats@versawelzijn.nl: Adviseur, Coordinator Vacaturebank

Ingrid Warners, iwarners@versawelzijn.nl: adviseur, coordinator vacaturebank

Vrijwillige medewerkers Vacaturebank:
Nanda Stern 
Jacqueline Woudenberg

Weesp
Pietje Vlot, pvlot@versawelzijn.nl: Adviseur, Coördinator Vacaturebank 

Vrijwillige medewerkers Vacaturebank:
Olga v.d. Putte
Dea Kriek

 

Blijf op de hoogte via   @versavc  of    Versa Vrijwilligerscentrale