Jan, 59 uit Bussum wil graag nieuwe mensen ontmoeten om een praatje te maken.

Praktische informatie
Vacature • Project (Tijdelijk)
Contactpersoon
Simone den Boeft
#80968
Scan me of ga naar www.versavrijwilligerscentrale.nl/o/Stichting-Maatjesproject-Gooi-en-Vechtstreek-Maatjesproject-Gooise-Meren/activiteiten/Jan-59-uit-Bussum-wil-graag-nieuwe-mensen-ontmoeten-om-een-praatje-te-maken/80968 om je aan te melden
Jan, 58 uit Bussum mist gezelschap om samen koffie mee te drinken en een praatje mee te maken. Kan jij dat met hem doen?
Jan, 59 uit Bussum is een rustige en intelligente man. In zijn vrije tijd is hij online actief met het bouwen van een website. Deze website is ontstaan uit zijn compassie voor eenzame mensen. Het doel van zijn website is het online verbinden van mensen die in een sociaal isolement verkeren.
Jan is een man die houdt van diepgaande gesprekken voeren en hij heeft een brede interesse. Afspreken buiten zijn huis heeft de voorkeur. Met zijn elektrische rolstoel is het mogelijk om af te spreken in een buurthuis of op een gezellig terras. Zie jij het zitten om Jan blij te maken met jouw gezelschap? Reageer dan op deze vacature bij Simone den Boeft, Stichting Maatjesproject Gooi en Vechtstreek
Voordat je je gaat verbinden aan Jan volgt er een vrijblijvende kennismaking in het bijzijn van de trajectbegeleider van het Maatjesproject. De kennismaking is bedoeld om een eerste indruk te krijgen en verplicht tot niets.
Wij vragen
Verklaring omtrent gedrag, wij vragen deze kosteloos voor je aan
beschikbaarheid voor een periode van ongeveer 6 maanden, 1 a 2 uur per week
compassie, betrouwbaarheid en inlevingsvermogen
Wij bieden
zorgvuldige koppeling aan de deelnemer en begeleiding gedurende het traject van de koppeling
aanbod in ontwikkeling van kennis en vaardigheden
Wat vrijwilligers nodig hebben
😇 Verklaring Omtrent Gedrag
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleiding
Gerelateerd aan
Over Maatjesproject Gooise Meren
Het Maatjesproject verbindt mensen en de maatschappij. We zetten ons op aanvraag in voor mensen met psychosociale, psychiatrische en lichamelijke beperkingen. Dat doen we samen met onze vrijwilligers. We nemen iedereen serieus en kijken naar wat mensen wél kunnen. Onze opdracht is om mensen te activeren inhoud en vorm te geven aan hun bestaan. Zodat ze mee doen aan de samenleving en niet wegzinken in eenzaamheid en een isolement. We zijn er en steken onze hand uit; persoonlijk, dichtbij en laagdrempelig.
Bekijk meer activiteiten van Maatjesproject Gooise MerenDeze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.