Knuffeldier voor bewoners
Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Melissa Van Grondelle
Wat wij bieden
Voorwaarden
#18915
Scan me of ga naar www.versavrijwilligerscentrale.nl/o/Vivium-Zorggroep-De-Antonius-Hof-en-de-Vesting/activiteiten/Knuffeldier-voor-bewoners/18915 om je aan te melden
Heb jij een huisdier, dat graag door onze bewoners geknuffeld wilt worden? Onze bewoners genieten daar van.
Heb jij een hond, kat of ander dier. Dat graag geknuffeld of bekeken wilt worden. Neem je huisdier mee. En ga langs verschillende woongroepen. Onze bewoners genieten daar van.
Gerelateerd aan
Over Vivium Zorggroep, De Antonius Hof
Optimale verzorging, behandeling en een zo goed mogelijk woon- en leefklimaaat te bieden aan de bewoners van het verzorgingshuis en verpleeghuis ( dementerende ouderen).
Activiteiten
De activiteiten hebben betrekking op het bevorderen van een prettige woon en leefomgeving voor de bewoners. Voorbeelden: assisteren bij ontspanningsactiviteiten , clubactiviteiten en bewoners individuele aandacht geven.