Navigatie overslaan

Parcoursmedewerker Kika Hilversum City Run & Walk op 12 april

Parcoursmedewerker Kika Hilversum City Run & Walk op 12 april

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

12 apr, 11:15 - 15:45
Langgewenst, 1211 Hilversum, Nederland
53 plaatsen over

Contactpersoon

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding
Le Champion

#94416
Scan me of ga naar www.versavrijwilligerscentrale.nl/o/lechampion/activiteiten/Parcoursmedewerker-Kika-Hilversum-City-Run--Walk-op-12-april/94416 om je aan te melden

Kom helpen als Parcoursmedewerker bij de KiKa Hilversum City Run en draag bij aan een veilig en onvergetelijk evenement!

Als parcoursmedewerker speel jij een onmisbare rol tijdens het evenement! 💪


Samen met je team bouw je de parcoursafzettingen op en zorg je ervoor dat alles klaarstaat voor een veilig en soepel verloop. Tijdens het evenement beman je een parcourspost, wijs je deelnemers de juiste weg en zorg je ervoor dat zij veilig hun route kunnen volgen.


En het mooiste? Jij bent degene die deelnemers dat extra zetje geeft! Moedig ze enthousiast aan terwijl ze richting de finish gaan – jouw support maakt écht het verschil. 🎉


Na afloop zorg je er samen met je collega-vrijwilligers voor dat alles weer netjes wordt opgeruimd. Samen de schouders eronder en samen trots op een geslaagd evenement!


🎁 Wat bieden wij?

✔️ Een gezellige, sportieve dag vol beleving

✔️ Een goed gevuld lunchpakket

✔️ Een officieel Hilversum City Run Runningshirt als aandenken

✔️ En uiteraard een mooie ervaring!


Je kunt bij ons vrijwilligerswerk doen vanaf 16 jaar

Afbeelding met kleding, Sportshirt, T-shirt, rood  Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

Gerelateerd aan

Goede gezondheid en welzijn

Hoe kom ik er?

Over Le Champion

Jaarlijks organiseren wij ongeveer 60 sportevenementen, met de hulp van 35 medewerkers en 3.500 vrijwilligers. We doen dit vanuit een goede samenwerking met onze sponsoren, partners, gemeenten en vele betrokken organisaties. En dat doen we omdat we graag zoveel mogelijk mensen – jong en oud – inspireren en faciliteren om te sporten en te bewegen. Daarmee dragen we bij aan vitale mensen en een gezonde samenleving. Plezier en persoonlijke topprestaties gaan daarbij hand in hand.

Bekijk meer activiteiten van Le Champion

Aanmeldingen sluiten over 13 dagen.

Praktische informatie

Vacature Eenmalig

12 apr, 11:15 - 15:45
Langgewenst, 1211 Hilversum, Nederland
53 plaatsen over

Contactpersoon

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding