Taal/kletsmaatje gezocht voor meisje (25) uit Zuid-Afrika

Taal/kletsmaatje gezocht voor meisje (25) uit Zuid-Afrika

Project (Tijdelijk) · 1—2 uur/week · Voor ongeveer 6 maanden
Orchideestraat 8 1214 BJ Hilversum, Nederland
BuitenKoken & etenMaatje & buddySociaal contactAndersFotografie & filmNederlandsMuziek
Kunst & cultuurJongerenMensen met een beperking
3 Goede gezondheid en welzijn
Geschikt voor jongeren

Contactpersoon

1 plaats over.

Activiteit Delen
Maatjesproject - Teens on a Mission

#110143
Scan me of ga naar www.versavrijwilligerscentrale.nl/o/Stichting-Maatjesproject-Gooi-en-Vechtstreek-Maatjesproject---Teens-on-a-Mission/activiteiten/Taalkletsmaatje-gezocht-voor-meisje-25-uit-Zuid-Afrika/110143 om je aan te melden

Samenvatting

Ze wil graag haar Nederlands spreken verbeteren door een gezellig kletsmaatje met dezelfde interesses zoals christendom, musea, fotografie, bakken en de natuur

Uitgebreide omschrijving

Door een ernstig ongeluk als baby heeft ze een visuele beperking aan 1 oog. Maar ze is geheel zelfstandig, kan alles en heeft een lieve hulphond. Met Maatje wil ze graag Nederlands praten door middel van kletsen. Ze spreekt Zuid Afrikaans en kan zich goed begrijpelijk maken maar zoekt soms naar het Nederlandse woord. Ze houdt van architectuur, musea, oude kunst en schilderijen (Rijksmuseum vond ze prachtig) Voor haar is het christendom belangrijk, mooi als Maatje dat ook vindt maar is geen must. Zelfde andere interesses kunnen dan ook. Bakken is haar hobby, maar ook fotografie, video's maken deed ze graag in Zuid Afrika maar heeft daar nu de apparatuur niet voor. Ze houdt ook van opera en ballet. Als kind heeft ze wel poppenkleertjes ontworpen en genaaid. Ze houdt van nieuwe dingen doen. Ook schrijven doet ze graag, fictie. Oude Disney films vindt ze prachtig. Kortom, veel verschillende mooie interesses. Lijkt het jou leuk om met haar op stap te gaan, misschien zelf iets over Zuid Afrika te leren en wil je wel meer weten? Neem dan contact op met Leonore bij het Maatjesproject.


Als Maatje bij het Maatjesproject krijg je ondersteuning van een trajectbegeleider, een introductieavond voor alle nieuw gestarte Maatjes, Maatjesoverleg om ervaringen te delen en elkaar te helpen, en leuke uitjes aangeboden bij bijvoorbeeld de Hoorneboeg, het filmtheater of lezingen.

Hoe kom ik er?

1 plaats over.

Activiteit Delen

Over Maatjesproject - Teens on a Mission

Het Maatjesproject verbindt mensen en de maatschappij. We zetten ons op aanvraag in voor mensen met psychosociale, psychiatrische en lichamelijke beperkingen. Dat doen we samen met onze vrijwilligers. We nemen iedereen serieus en kijken naar wat mensen wél kunnen. Onze opdracht is om mensen te activeren inhoud en vorm te geven aan hun bestaan. Zodat ze mee doen aan de samenleving en niet wegzinken in eenzaamheid en een isolement. We zijn er en steken onze hand uit; persoonlijk, dichtbij en laagdrempelig.