Sportieve vrijwilligers met sociale vaardigheden

Sportieve vrijwilligers met sociale vaardigheden

Structureel werk · Flexibele uren
Flexibele locatie
Activiteiten begeleidenSportBuitenSociaal contact
Welzijn
3 Goede gezondheid en welzijn11 Duurzame steden en gemeenschappen

Contactpersoon

Activiteit Delen
King Arthur Groep

#105366
Scan me of ga naar www.versavrijwilligerscentrale.nl/o/King-Arthur-Groep/activiteiten/Sportieve-vrijwilligers-met-sociale-vaardigheden/105366 om je aan te melden

Samenvatting

Voor onze ontmoetingsgroepen in Huizen en Hilversumse Meent, waar jonge mensen met dementie samenkomen, zoeken wij vrijwilligers.

Uitgebreide omschrijving

Op onze sfeervolle en gezellig locaties in Huizen (op maandagen) en Hilversumse Meent (op woensdagen en vrijdagochtenden) komen Jonge mensen met dementie samen voor een gezellig en zinvolle dag.

We drinken koffie met elkaar, delen wat speelt, lachen veel en doen sportieve activiteiten met elkaar, waarbij ook mooie (lange) wandelingen worden gemaakt op wisselende natuurlocaties in de omgeving.

Vind je het fijn om mee te doen in deze bijzondere groepen op één van de dagen of een dagdeel? Laat het ons weten door te reageren op deze vacature


Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding

Activiteit Delen

Over King Arthur Groep

"Vanuit je persoonlijkheid, opleiding of specialisatie, bij ons staat wie je bent voorop"
King Arthur Groep (KAG) is een missie gedreven organisatie in de regio Gooi, Amersfoort en Utrecht. Alles wat wij doen, draagt bij aan een warm en veilig thuis én een waardig leven van mensen met dementie en hun naasten.
Zelfstandige professionals zetten zich hiervoor 7 dagen per week 24 uur per dag gezamenlijk én met hart en ziel in. Wij bieden op steeds meer plekken en momenten begeleiding, zorg en ondersteuning. Dit kan individueel in de thuissituatie, in één van onze ontmoetingscentra, in ons logeerhuis, in onze woonzorgvoorziening of met casemanagement. Onze ambitie is om dé specialist in dementiezorg te zijn.
“Je bent thuis, waar je begrepen wordt”