Van Botsing naar Verbinding

Van Botsing naar Verbinding

Praktische informatie

Training Training

28 jan 2026, 13:30 - 16:00
Brink 29, 1251 KT Laren, Nederland
14 plaatsen over

Contactpersoon

Vrijwilligerscentrale Blaricum/Eemnes/Laren

#107695
Scan me of ga naar www.versavrijwilligerscentrale.nl/o/Vrijwilligerscentrale-BEL/activiteiten/Van-Botsing-naar-Verbinding/107695 om je aan te melden

In deze interactieve workshop leer je hoe je van botsingen weer verbinding kunt maken. Met inzichten uit de psychologie en veel praktische oefeningen.

Praktische workshop voor vrijwilligers

Vrijwilligers zetten zich met hart en ziel in voor anderen. Ze zorgen, helpen en zijn betrokken. Maar soms brengt die inzet ook lastige situaties met zich mee: misverstanden, weerstand of gewoon… gedoe. Dat kost energie en kan het plezier in je werk verminderen.

In deze interactieve workshop leer je hoe je van botsingen weer verbinding kunt maken. Met inzichten uit de psychologie en veel praktische oefeningen ontdek je hoe je:

  • minder snel oordeelt en vanuit een ander perspectief kijkt
  • je eigen weerstand herkent en beter aansluit bij de behoeften van anderen
  • communiceert in de stijl van de ander en meer empathie inzet

De workshop is actief, herkenbaar en direct toepasbaar. Je krijgt ruimte om je eigen ervaringen te delen en samen te oefenen, zodat je voortaan met meer gemak en plezier omgaat met lastige situaties.


Voor wie? Deze workshop is speciaal ontwikkeld voor vrijwilligers die soms te maken hebben met uitdagende momenten in contact met bezoekers, collega’s of leidinggevenden.


Trainer De workshop wordt verzorgd door Miranda Vogel van Pinio Sabio. Miranda geeft praktijkgerichte trainingen binnen zorg en welzijn, gebaseerd op haar eigen werkervaring en samenwerking met ervaringsdeskundigen.

Gerelateerd aan

Training
Sociaal contact
Zorg
Buurt & omgeving
Mensen met een beperking
Ongelijkheid verminderen
Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Hoe kom ik er?

Over Vrijwilligerscentrale Blaricum/Eemnes/Laren

Je vindt ons in de BEL. Dagelijks zetten wij ons in om mensen te stimuleren, verbinden en versterken op het gebied van vrijwillige inzet.

Bekijk meer activiteiten van Vrijwilligerscentrale Blaricum/Eemnes/Laren

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze workshop. Bekijk open workshops hier.

Praktische informatie

Training Training

28 jan 2026, 13:30 - 16:00
Brink 29, 1251 KT Laren, Nederland
14 plaatsen over

Contactpersoon